O NAS

BGM Pharma Sp. z o.o. to ekologiczna polska firma farmaceutyczno – kosmetyczna, która specjalizuje się w opracowywaniu innowacyjnych produktów, produkcją i sprzedażą farmaceutyków oraz kosmetyków na rynku polskim jak i zagranicznym.

Prowadzimy projekty badawcze i rozwojowe, aby dostarczyć pacjentom nowoczesne i innowacyjne produkty dostosowane do aktualnych potrzeb zdrowotnych.

Opracowujemy projekty w oparciu o naturalne składniki i ekstrakty, których siłą jest działanie poparte badaniami klinicznymi i naukowymi.

Zgodnie z nowymi trendami i najnowszymi technologiami staramy się stale podnosić nasze kompetencje w zakresie opracowywania innowacyjnych rozwiązań, zarówno procesów technologicznych jak i produktowych. U podstaw wysokiej jakości naszych produktów leży naukowa wiedza medyczna, wsparta nowoczesną technologią. Dlatego współpracujemy z naukowcami polskimi i zagranicznymi.

Bierzemy udział w promowaniu prac badawczo-rozwojowych zarówno w zakresie technologii produktowej jak i produkcyjnej. Współpracujemy z ekspertami z branży farmaceutycznej, z lekarzami oraz z jednostkami naukowymi.

Współpracujemy z uczelniami i instytutami naukowymi w kraju do których należy m. in. Politechnika Białostocka, Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Dysponując wiedzą połączoną z nowoczesną technologią dążymy do ciągłego rozwoju portfela produktów firmy BGM Pharma.

Specjalizujemy się w innowacyjne, przebadane produkty bazowane tylko na naturalnych składnikach aktywnych, z których najcenniejszym jest propolis.