Cortex Horse

Linia Cortex Horse
Niezbędnik każdej skrzynki jeździeckiej

Cortex Horse żel dezynfekujący przeznaczony jest do wspomagania odkażania, dezynfekcji i regeneracji ran u zwierząt. Dzięki kompleksowemu połączeniu ProHial +J (propolisu, kwasu hialuronowego i jodyny) wspomaga skuteczną dezynfekcję i regenerację ran płytkich i głębokich u zwierząt.

Cortex Horse maść to kompleksowa wspomagająca maść do ochrony i regeneracji zmian skórnych powstałych na skutek alergii czy grzybic. Potwierdzona wysoka wchłanialność produktu w głębokie warstwy skórne możliwa jest dzięki połączeniu ProHial innowacyjnej formuły naturalnego propolisu i molekuły soli sodowej kwasu hialuronowego. Skutecznie łagodzi świąd i regeneruje miejsca zmienione chorobowo.

Cortex Horse chusteczki nawilżane do profesjonalnej higieny koni. Niezbędnik w apteczce pierwszej pomocy każdego zwierzęcia. Prosty, wygodny i szybki sposób na oczyszczenie i odświeżenie miejsc podatnych na urazy i zabrudzenia u zwierząt. Kompleks naturalnych składników aktywnych nadaje sierści długotrwały połysk i świeży wygląd.

Pobierz Katalog (pdf)
 • Linia Cortex Horse

 • Cortex Horse Żel

  Wskazania: zakłucia, rany płytkie i głębokie, pogryzienia.

  Sposób stosowania: Niewielką ilość żelu nanieść bezpośrednio na zmienioną powierzchnię skóry za pomocą jałowego gazika, opatrunku lub strzykawki w celu dezynfekcji ran.

  Cortex Horse Maść

  Wskazania: otarcia, grudy, wygryzienia, zmiany skórne (alergie i grzybice).
  Sposób stosowania: Niewielką ilość maści nanieść bezpośrednio na zmienioną powierzchnię
  skóry za pomocą gazika lub opatrunku.

  Stosować codziennie rano i wieczorem do czasu wygojenia.

  Cortex Horse Chusteczki

  Wskazania: chrapy, okolice oczu, okolice sromu, strzyki, uszy.

  Sposób stosowania: wyjąć chusteczkę zastosować zgodnie z przeznaczeniem, wyrzucić do kosza.

 • Dowiedz się więcej