Prawidłowy rozwój dziecka

To, jak rozwijają się nasze dzieci w dużej mierze zależy od tego, co robią rodzice w tym kierunku. Czy zapewniamy naszemu dziecku prawidłowe zajęcia rozwojowe oraz to, czy dobrze je karmimy. Nie można dzieci karmić byle czym. W szczególności, jeżeli mówimy tutaj o dzieciach, które nawet nie skończyły jeszcze roku i nie mogą jeść tego samego, co my. Warto więc zadbać o prawidłowe odżywianie swoich dzieci. Jeżeli można, to dzieci trzeba jak najdłużej karmić piersią. Jeżeli jednak z najróżniejszych przyczyn nie może być mowy o takim temacie, to trzeba wybrać dla niego odpowiednie mleko modyfikowane.

Mocne kości i nie tylko

Bebiko 2 z NutriFlor+ to jedno z mlek, jakie możecie bardzo często znaleźć na półkach w aptekach i nie tylko. Jeżeli zależy Wam na cenie takiego mleka, to poszukajcie w internetowych sklepach lub w marketach, gdzie bardzo często na takie typu rzeczy urządzane są promocje. Bebiko 2 to mleko następne, które znajduje się bardzo wysoko, jeżeli chodzi o ranking takich mlek. To jedzenie, które jest naprawdę wartościowe w wiele różnych składników – witamin i minerałów. To mleko z tradycjami, które ma bardzo dobrą opinię. Skoro już od tylu lat istnieje na rynku, to możecie być pewni, że nasze dzieci „trafiają” w naprawdę dobre ręce. Przede wszystkim witamina D oraz wapń, który jak doskonale wiecie odpowiedzialny jest za mocne kości. Każdy rodzic musi zadbać, aby takich witamin nie zabrakło w żywieniu swoich dzieci. W szczególności, że te pierwsze lata życia dziecka są naprawdę bardzo ważne, jeżeli chodzi o jego prawidłowy rozwój.

Prawidłowa flora w jelitach

Czy macie czasami wrażenie, że Wasze dziecko ma problem z wypróżnianiem się? Czujecie, że ma bardzo mocno napięty brzuszek? W żaden sposób nie może Maluszek się wypróżnić? Bardzo możliwe, że dziecko ma zaburzoną pracę jelit. Bebiko 2 właśnie w doskonały sposób wpływa na florę w jelitach, dzięki czemu pracują one w doskonały sposób. Pijąc takie mleko każda pociecha będzie miała zapewnioną odpowiednią dawkę probiotyków GOS/FOS dbających o zdrową florę bakteryjną. Bardzo dużo mówi się na ten temat. Dlatego rodzic wybierający mleko modyfikowane dla swojego dziecka musi zwrócić uwagę na obecność takich zbawiennych probiotyków dla organizmu dziecka. Problem bezsennych nocy i bólów brzuska na pewno odejdzie w zapomnienie. Pamiętajcie tylko tym, że Bebiko 2 to mleko, które najlepiej spożywać bezpośrednio przed spożywaniem. Przy czym musicie również pamiętać o tym, że sporządzone mleko trzeba wypić do dwóch godzin od przyrządzenia. Jeżeli to nie nastąpi, to mleko trzeba wylać, aby nie zaszkodzić dziecku.